Piknik „Nasza Armia w Naszym Mieście”

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w pikniku „Nasza Armia w Naszym Mieście”, organizowanym przez lubliniecki Klub Jednostki Wojskowej Komandosów. Przedszkolaki z grupy IV i V udały się na lubliniecką „Spartę”, gdzie podziwiały pracę, umundurowanie i sprzęty strażackie oraz wojskowe, a także uczestniczyły w pokazie udzielania pierwszej pomocy. Dawid F. z gr.V oraz wszystkie dzieci z grupy IV wzięły udział w biegu „O noż komandosa”, w kategorii „starszaki”. W rywalizacji sportowej wszyscy mali sportowcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, jogurt, jabłuszko i krówkę komandosa, natomiast Oliwia S., Amelka P., Małgosia Sz., Wojciech D., Kornelia R i Dawid F. wywalczyli dla przedszkola pamiątkowe medale komandosa.W trakcie pikniku wręczono także nagrody w konkursie plastycznym „Nasza Armia w Naszym Mieście – misja Afganistan”. W kategorii praca rodzina wyróżnienie zdobyła Zuzia Molenda z mamą Jolą. Gratulujemy !!!

Martyna Kardas

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”140×120″ limit=”100″]
Kategorie: 2014/2015