Powitanie Jesieni

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

23-go września do Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lublińcu zawitała Pani Jesień. Dzieci powitały ją piosenką. Następnie nowa pora roku przekazała każdej grupie zadania do wykonania. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Rozwiązywały także zagadki. Następnie udały się z nią na „Jesienny spacer” w rytmie „Marszu Radeckiego”. Po spacerze podziękowała wszystkim dzieciom za piękne występy, wspólną zabawę, zachęcała je do jesiennych wycieczek i spacerów podczas których będą mogli znaleźć owoce dębu, jarzębiny, kasztanowca czy też kolorowe liście. Na zakończenie Pani Jesień obdarowała wszystkie grupy jesiennym prezentem, który dzieci umieściły w swoich kącikach przyrody.

Izabela Brand

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”140×120″ limit=”100″]
Kategorie: 2014/2015