Przedszkolaki na Pikniku” Nasza Armia w Naszym Mieście”!

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W czwartek, 14 września 2017 roku dzieci z grupy „Piratów”, „Pracowitych Pszczółek” oraz „Małych Odkrywców” gościły na XI już Pikniku „Nasza Armia w Naszym Mieście” zorganizowanym na lublinieckim Bulwarze im. Franciszka Grotowskiego.

W imprezie, której głównym przesłaniem jest kształtowanie bezpiecznych postaw i promocja munduru dzieci miały okazję zobaczyć i przymierzyć, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, poszczególne elementy umundurowania, nauczyć się i spróbować swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy, zapoznać się z bronią oraz innym wyposażeniem komandosów i innych służb, zasiąść za kierownicą samochodów do zadań specjalnych, a także zobaczyć fascynujący pokaz umiejętności policyjnych psów. Dla dzieci była to bez wątpienia fascynująca i niecodzienna przygoda, która na długo utkwi w ich pamięci. Kto wie, może, któryś z małych przedszkolaków zapragnie w przyszłości zostać komandosem?

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]