Przedszkolaki na Pokazie Mody Ekologicznej

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W ubiegły czwartek mieliśmy okazję gościć z reprezentacją dzieci z naszego przedszkola na XVI Powiatowym Konkursie Mody Ekologicznej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Lublińcu. Liczne przygotowania – począwszy od gromadzenia materiałów recyklingowych, poprzez wykonanie strojów, aż po przygotowanie występu artystycznego, zwieńczone zostały prezentacją zespołową podczas konkursu, gdzie nasi wychowankowie zaprezentowali się w niezwykle pomysłowych, w pełni ekologicznych i oryginalnych strojach ptaków.

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, którzy pokazali, że stać ich naprawdę na bardzo wiele! Z serca dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu strojów dla swoich pociech oraz gratulujemy zwycięzcom – Dagmarze Kubicy, która zdobyła III miejsce oraz Karolinie Kokot, która otrzymała I wyróżnienie!

Agnieszka Jarząbek, Angelika Pradela
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]