Rodzinny konkurs plastyczny „MAJOWA ŁĄKA”

Rodzinny konkurs plastyczny – Majowa łąka

Cele:

• pogłębienie wiedzy na temat środowiska przyrody jakim jest łąka,
  • rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej,
  • promowanie działań proekologicznych,
  • poszerzenie wiadomości na temat technik plastycznych,
  • prezentacja talentów plastycznych,
  • promowanie rodzinnego, wspólnie spędzanego czasu.

Regulamin:

• Konkurs adresowany jest do dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz ich rodziców Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lublińcu.
  • Do każdej wykonanej pracy należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem autorów oraz nazwą grupy.
  • Prace konkursowe powinny być wykonane przez całe rodziny z przewagą i widoczną działalnością dzieci
  • Praca powinna być przestrzenna, wykonana z wykorzystaniem różnych technik oraz różnych materiałów ekologicznych.
  • Praca wykonana niezgodnie z założeniami regulaminu nie będzie podlegała ocenie konkursowej.
  • Maksymalne wymiary pracy 60×60 cm, minimalne wymiary 21×29 cm
  • Oceny dostarczonych prac dokona powołane jury biorąc pod uwagę następujące kryteria:

– zgodność z tematem,
– pomysłowość,
– wykonanie pracy (wkład pracy dziecka),
– estetyka wykonania.

• Prace po ogłoszeniu wyników zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem uczestników i wyeksponowane na wystawie w budynku oraz na stronie internetowej przedszkola.
  • Prace konkursowe po zakończeniu wystawy przechodzą na własność Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lublińcu.
  • Osoby biorące udział w konkursie akceptują warunki regulaminu.
  • Pracę należy dostarczyć do organizatorów: Martyny Kardas lub Angeliki Pradeli

w terminie od 10 maja do 21 maja 2021r.