Rok szkolny 2014/2015

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Skończył się wakacyjny czas odpoczynku i pora wracać znów w przedszkolne progi. Starsze dzieci z radością i wytęsknieniem powrócą do swoich pań, kolegów i koleżanek, by rozpocząć kolejny rok przygody z przedszkolem. Nowe maluszki z niepewnością patrzeć będą w nieznaną im dotąd rzeczywistość, lecz po kilku dniach i one z uśmiechem na twarzy maszerować będą do „swojego” już przedszkola.

W bieżącym roku szkolnym dzieci uczęszczają do pięciu oddziałów przedszkolnych: gr.I – 3 –latki prowadzone przez panią Urszulę Kubicę oraz Jolantę Banaś, gr. II – 4 – latki, pod opieką pani Małgorzaty Pawełczyk, Jolanty Banaś oraz pani dyrektor, gr.III – 4,5 – latki, prowadzone przez panią Annę Adamską oraz Izabelę Brand gr. IV- 5,6 – latki, pod opieką pani Martyny Kardas i Izabeli Brand oraz gr. V – 6- latki, prowadzone przez panią Małgorzatę Machoń i Justynę Rajdok.

Kategorie: 2014/2015