Siódemeczkowe kredki na Jubileuszowym korowodzie dzieci i młodzieży z okazji 750-lecia Miasta Lublińca!

Chmury i mżący deszcz nam nie przeszkodziły i w piątkowy poranek, 10 czerwca, stawiliśmy się  na Stadionie Miejskim w Lublińcu na którym  odbył się jubileuszowy korowód dzieci i młodzieży zorganizowany z okazji 750-lecia miasta Lublińca. Nasze siódemeczkowe starszaki z grupy „Sówek” dumnie kroczyły w pochodzie w strojach kredek, które nawiązywały do naszego powstałego niedawno loga. Na ich czele kroczyła  Pani Dyrektor wraz z Panią Agnieszką niosąc transparent naszego przedszkola! Radosne  nastroje naszych wychowanków przegoniły wszystkie chmury, a obecność rodziców, którzy przyszli podziwiać swoje pociechy napawała nas radością i dumą. Po uroczystym przemarszu najmłodsi uczestnicy korowodu zostali odznaczeni przez włodarzy naszego miasta pamiątkowym medalem, który z pewnością będzie przypominał nam te wyjątkowe przeżycia!

– Agnieszka Jarząbek