Spotkanie z niezwykłymi lalkami

Dzisiejszego poranka nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście. Do Słoneczek, Leśnych Skrzatów i Pracowitych Pszczółek przybyły niezwykłe teatralne lalki wraz z panią Agnieszką Raj – Kubat, mamą Marysi i Stasia. Mama naszych przedszkolaków bardzo ciekawie i atrakcyjnie prezentowała przywiezione ze sobą lalki, zdradzając przy tym niektóre tajniki pracy aktorów z teatru lalek. Dzieci z zapartym tchem słuchały i oglądały piękne i profesjonalne scenki grane przez panią Agnieszkę z wykorzystaniem lalek, a jeszcze chętniej same wcielały się w role małych aktorów.

Dziękujemy pani Agnieszce za bardzo ciekawe zajęcia teatralne przygotowane dla naszych przedszkolaków!!!

Martyna Kardas