Wesołe strofy o zwierzętach

13 maja o godz. 9:30 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein odbył się konkurs recytatorski pt. „Wesołe strofy o zwierzętach” organizowany przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną im. J. Lompy w Lublińcu – Filia Nr 3. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5 – 6 – letnich. Nasze przedszkole godnie reprezentowali: Mateusz Literacki z wierszem Władysława Broniewskiego pt. „Gramy w zielone” i Filip Odoj przedstawił wiersz Jana Brzechwy pt. „Kwoka.” Dzieci recytowały wiersz podkreślając tematykę utworu stosowną mimiką, odpowiednią modulacją głosu oraz ogólnym wyrazem artystycznym. Przedszkolaki po raz kolejny pokazały swoje zdolności recytatorskie i zaprezentowały się wspaniale.

Anna Adamska

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”10″]

Kategorie: 2014/2015