Wigilia

Dnia 19 grudnia odbyło się w przedszkolu  wigilijne spotkanie dla wszystkich przedszkolaków i zaproszonych gości. Po uroczystym powitaniu i słowie wstępnym wygłoszonym przez panią dyrektor Jolantę Doleżych rozpoczął się program artystyczny. Przedszkolaki z grupy III zaprezentowały wiersz „Weźmy się za ręce” E. Szelburg Zarembiny, a  grupa II zatańczyła walczyka przy piosence „Choinka”. Maluchy w  strojach aniołków i  pasterzy zatańczyły taniec z gwiazdkami. Natomiast anioły z grupy V zaprezentowały taniec z chustami. Punktem kulminacyjnym były jasełka w wykonaniu grupy IV, które wprowadziły wszystkich w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie. Po części artystycznej i życzeniach złożonych przez panią dyrektor wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.
Jolanta Banaś, Urszula Kubica
Kategorie: 2014/2015