Seniorzy w przedszkolu

14 stycznia na zaproszenie pani  dyrektor Jolanty Doleżych i przedszkolaków gościliśmy w przedszkolu lublinieckich seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Klub Seniora”. Obejrzeli  Oni Jasełka w wykonaniu  dzieci z grupy „Pracowitych Pszczółek”,  przygotowane wspólnie z wychowawcą  panią Jolantą Banaś. Przedstawienie nagrodzone zostało rzęsistymi brawami, a na twarzach seniorów pojawiło się wzruszenie. W programie nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd, słodkiego poczęstunku i zwiedzanie  placówki. Były także życzenia noworoczne.Spotkanie było bardzo udane, upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze, stanowiło wielkie przeżycie zarówno dla dzieci jak i członków Klubu Seniora. Jak zapewniły obie strony wzajemne kontakty będą kontynuowane.

Małgorzata Machoń