Wspieramy zwierzaki ze schroniska – zbiórka potrzebnych artykułów ruszyła!

Jak co roku, tuż po obchodach Światowego Dnia Zwierząt, ruszamy z akcją dobroczynną, której celem jest wsparcie bezpańskich zwierząt przebywających w schroniskach. Dzięki zbiórce najpotrzebniejszych artykułów nie tylko realnie wpływamy na los bezbronnych zwierząt,  ale też przede wszystkim, uczymy się wrażliwości na ich krzywdę, odpowiedzialności i troski! Każdy może wesprzeć akcję – do czego gorąco namawiamy – poprzez zakupienie karmy, czy innych akcesoriów z listy najpotrzebniejszych darów, ale też poprzez  przyniesienie już niepotrzebnych (czystych) kocyków, ręczników, czy poszewek na pościel (nie przynosimy niczego z wypełnieniem w środku) – one naprawdę są ogromnie potrzebne w schroniskach, zwłaszcza na czas zimowych miesięcy!

W tym roku pragniemy swoją pomocą objąć Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu, które mieści się przy ul. Łaszczyka 18!

Dary można składać w wyznaczonym miejscu  w holu głównym naszego przedszkola w dniach od 04- 22 października 2021 roku!

Dziękujemy z serca za okazaną dobroć i zaangażowanie w tę jakże ważną i potrzebną akcję!

– Agnieszka Jarząbek (koordynator akcji) wraz z przedszkolakami z grupy Sówek