XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Nasze przedszkolaki kolejny już raz brały udział w XIV Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Na ochronie środowiska twoje zdrowie zyska”. W konkursie plastycznym zajęliśmy dwa miejsca na podium. Drugie miejsce zdobyła Zuzia Molenda z grupy Pracowitych Pszczółek, trzecie Oliwia Sodowska z grupy Mądrych Sówek. W ramach tegorocznego konkursu nasi podopieczni brali udział również w Ekologicznym Pokazie Mody. W atrakcyjnych i bardzo pomysłowych strojach prezentowały się: Natalka Kulisińska z grupy Słoneczek, która zdobyła I miejsce oraz Lenka Mazur i Emilka Sroczyk z Mądrych Sówek.

Mamom dziewczynek dziękujemy za przygotowanie pięknych, atrakcyjnych i z pewnością pracochłonnych strojów, a małym zwyciężczynią gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Martyna Kardas

Kategorie: 2014/2015