Z wizytą w Finlandii w ramach projektu

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

[frame align=”center”] [/frame]

W ostatnim tygodniu sierpnia 2 przedstawicielki naszego przedszkola uczestniczyły w wizycie studyjnej w Finlandii zrealizowanej w ramach projektu „Od przedszkola do technikum”. Wizyta była jednym z elementów projektu Stowarzyszenia Otwartych Drzwi w Lublińcu w ramach projektu systemowego „Zagraniczna mobilność szkolnej kadry edukacyjnej w ramach projektów instytucjonalnych” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Nauczycielki spędziły 5 dni we wszystkich typach fińskich szkół i przedszkoli.Finowie, którzy skończyli wakacje w połowie sierpnia – tydzień przed przyjazdem grupy z Lublińca, bardzo poważnie potraktowali naszą wizytę i zadbali o wysoki poziom wszystkich prowadzonych prezentacji, spotkań i lekcji pokazowych. Wnioski z wizyty zostały przedstawione na spotkaniu Rady Pedagogicznej naszego przedszkola.

Jolanta Doleżych

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”140×120″ limit=”100″]
Kategorie: 2014/2015