Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie „Leśnych Skrzatów”

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W środę, 22.02.2017r. w grupie „Leśnych Skrzatów” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyka zajęć oscylowała wokół zagadnień związanych z kosmosem. Dzieci wysłuchały opowiadania o podróży kosmicznej i poznały tajemniczych mieszkańców kosmosu. Następnie uruchomiły swoją wyobraźnię tworząc Ufoludki z zielonych balonów oraz papierową mapę kosmosu na której zagościły tajemnicze, kleksowe stworzenia.

Radosnej atmosferze towarzyszyły ciekawość i spontaniczność dzieci. Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom oraz babciom i dziadkom za przybycie i wspólnie spędzony czas!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]