Konkurs literacko-plastyczny „Moja pierwsza książeczka”

IMG_20180521_105009     Konkurs  literacko – plastyczny „Moja pierwsza książeczka” w naszym przedszkolu przeprowadzony został pierwszy raz i spotkał się z zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Tematyka książeczek była różna. Każda wnosiła coś wartościowego i każda była interesująca. Dzieci włożyły wiele trudu w wykonanie pracy, ale również duży wkład mieli w tym ich rodzice. Oceny prac dokonały dwie Panie bibliotekarki: Katarzyna Lubosz i Olga Hadrian, za co im serdecznie dziękujemy. Nagrodzone prace wystawione są w holu przedszkola.

Wszystkim dzieciom i rodzicom  serdecznie gratulujemy. Mamy także nadzieję, że wspólny czas podczas wykonania książeczki dostarczył wszystkim, zarówno dzieciom i ich rodzicom dużo radości.

Justyna Rajdok

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]