Bal przebierańców w przedszkolu

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W czwartek, 09.02.2017 r. w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Tegoroczna tematyka przewodnia balu zaprowadziła nas na Dziki Zachód, gdzie wśród Indian i Kowbojów bawiliśmy się w rytmach muzyki country, galopowaliśmy na wierzchowcach i uczyliśmy się posługiwać lassem. Nim jednak tam dotarliśmy, wraz z uroczą Indianką – Panią Danusią oraz sympatycznym Wodzem Winnetou zwiedziliśmy różne krainy w których to spotkaliśmy smerfy, krasnale i zwierzęta z farmy.

Odwiedziliśmy też Francję, gdzie na paryskim pokazie mody zaprezentowaliśmy swoje stroje balowe, Grecję, w której tańczyliśmy porywającą zorbę i gorącą Afrykę, gdzie towarzyszyły nam afrykańskie rytmy. Miłej atmosferze towarzyszyły uśmiech, wspólna zabawa i spontaniczna radość dzieci. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech i umożliwienie im przeżycia balu w radosnej atmosferze. Mamy nadzieję, że podróż na Dziki Zachód na długo zostanie w pamięci dzieci i będzie budzić miłe wspomnienia.

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [custom_gallery style=”1″ source=”post=3519″ link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]