Bezpieczne ferie

Tuż przed feriami w naszym przedszkolu szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego też przedszkolaki miały okazję spotkać się z funkcjonariuszami policji, Wiolettą Kozak i Maciejem Praskim z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówią. Wspólnie utrwaliliśmy zasady bezpiecznego zachowania podczas zabaw zimowych na śniegu. Dzieci były bardzo zaciekawione prelekcją. Na zakończenie wspólnie powtórzyliśmy numery telefonów alarmowych. Serdecznie dziękujemy naszym gościom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Angelika Pradela