Czwarty tydzień żywiołowych wakacji…

DSCN0105        W czwartym tygodniu żywiołowych wakacji w naszym przedszkolu panował żywioł ognia. Dzieci poznały jego zalety, ale również zagrożenia płynące z jego złego wykorzystania.  Wzięły udział w zabawach badawczych, gdzie wspólnie z nauczycielem odpalały sztuczne ognie.  We wtorek, każde dziecko przygotowało smoka z materiałów plastycznych, natomiast w środę uczestniczyły w seansie filmowym oglądając film pt: „Jak wytresować smoka?”. W kulinarny czwartek wszystkie przedszkolaki samodzielnie wykonały szaszłyki, które dzięki Panu Gienkowi mogły zjeść na obiad. W ostatnim dniu „prawie” odbyła się OGNISTA SPORTOWA OLIMPIADA, konkurencje przerwał nam deszcz, dzieci rozpaliły olimpijski ogień i wzięły jedynie udział w biegu przez płotki za które każde otrzymało pamiątkowy medal.

Angelika Pradela

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]