Dzieci dla Rodziców – Jasełka w wykonaniu Jeżyków.

Dnia 09 stycznia 2024 roku Jeżyki wystąpiły przed rodzicami w przedstawieniu bożonarodzeniowym, czyli jasełkach.  Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków i dekoracja sali. Dzieci odgrywały rolę świętej rodziny, aniołów, pasterzy, króli, gwiazdek i narratorów. Nasi artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Dzieci przypomniały zgromadzonym gościom historię narodzenia Pana Jezusa, stworzyły świąteczną, magiczną atmosferę i swoim występem podbiły serca całej widowni.

Renata Suski