Dzień Dinozaura u Tygrysków

Tygryski planowały obchodzić Dzień Dinozaura, ale ich zainteresowanie w tym temacie było tak duże, iż przeciągnęło się na cały tydzień o tej tematyce;-)

Tygryski poznały różne ciekawostki z życia dinozaurów i chętnie dzieliły się posiadaną wiedzą. Cały tydzień był dla nich pełen atrakcji: kolorowanki z dinozaurami, wspólne malowanie przestrzennych dinozaurów,  ćwiczenia ruchowe, wcielanie się w zawód paleontologa, udawanie dinozaura, wykonanie własnego dinozaura z balonika, wybuch wulkanu-to wszystko umilało im pobyt w przedszkolu. Dzieci z radością przyniosły własne książki o dinozaurach i  figurki dinozaurów.

Mimo, iż był to temat już prehistoryczny to celnie trafił w serca naszych Tygrysków.

Małgorzata Socha