Dzień Miłości czy Przyjaźni?

14 lutego to dzień powszechnie celebrowany jako Walentynki. Dla naszych przedszkolaków to nie tylko święto miłości, ale również przyjaźni, uśmiechu i szacunku dla osób bliskich swojemu otoczeniu. Tego dnia Żabki stworzyły piękne walentynki dla Siódemeczki – wszystkich dzieci, rodziców, bliskich krewnych i znajomych oraz pracowników przedszkola. Później dekorowały przepyszne ciasteczka maślane z tajnym, ukrytym składnikiem – szczyptą miłości. Może przez ciasteczka, a może z dobroci tych małych serc dzieci obdarowywały się życzliwością i drobnymi upominkami przez cały tydzień. Więcej wskazuje na to drugie! Idąc za przykładem tych najmłodszych – pamiętajmy o uśmiechu, dobrym słowie i szacunku do siebie nawzajem każdego dnia, a nie tylko od święta!

Julia Machoń