Festyn Rodzinny

4 czerwca  w sobotnie przedpołudnie odbył się w naszym przedszkolu coroczny Festyn Rodzinny. Była DSCN5707to impreza, na której integrowali się rodzice, dziadkowie, dzieci, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, na których czele był Pan Burmistrz Edward Maniura. Pracownicy przedszkola wspólnie z Radą Rodziców przygotowali dla dzieci i wszystkich uczestników festynu szereg atrakcji, a mianowicie: malowanie twarzy, włosów, robienie tatuaży, konkurs „Szczęśliwy numerek”, zamek dmuchany, robienie „mega” baniek mydlanych. Wiele emocji wzbudził pokaz wozu, sprzętu strażackiego i policyjnego. Bardzo chętnie odwiedzanym miejscem był punkt gastronomiczny, na którym można było spróbować wyśmienitych ciast, bigosu, czy kiełbaski z grilla. Dzieci i rodziców zabawiali również harcerze, zespół akrobatyczny i taneczny uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Kamil Ledwoń.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, dzieciom za udział oraz pomoc w organizacji festynu i serdecznie zapraszamy już za rok.

Justyna Rajdok

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]