Festyn rodzinny w naszym przedszkolu!

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W minioną sobotę, 09.06.2018 r., w godzinach około południowych odbył się w naszym przedszkolu doroczny festyn rodzinny podczas którego w atmosferze wspólnej radości i przy wspaniałej pogodzie dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi rodzinami, zaproszeni goście oraz personel naszego przedszkola wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień! Z tej okazji na uczestników – zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco większych, czekała moc atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się min. dmuchany zamek, gigantyczne bańki mydlane, kącik malowania twarzy i tatuaży, kolorowe warkoczyki,kącik plastyczny, sportowy i wiele innych …

Ponadto, dzieci mogły spróbować przepysznej waty cukrowej, a na wszystkich uczestników czekały w kąciku kulinarnym przepyszne ciasta upieczone przez kochane mamy naszych milusińskich, smaczne kiełbaski i wyśmienity bigos! Wśród dzieci rozlosowano również moc niespodzianek w konkursie „szczęśliwy numerek”, zaś dorośli mieli okazję zmierzyć się w przygotowanych specjalnie dla nich na tę okoliczność konkursach sportowych z atrakcyjnymi nagrodami! Nasze tegoroczne świętowanie ubogacili również przedstawiciele Państwowej Szkoły Muzycznej 1st. w Lublińcu, Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu (pokaz akrobatyczny młodzieży pod kierownictwem Pani Agnieszki Breguły), Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, w sposób zaś szczególny tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, by to piękne wydarzenie mogło się odbyć! Uśmiech i radość dzieci, niech będą dla nas wszystkich najpiękniejszym „dziękuję”!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]