Jeżyki obchodzą Światowy Dzień Pluszowego Misia

Wie o tym każdy nie od dziś,

że najlepszym przyjacielem dziecka

jest pluszowy miś…

Pluszowe misie to najlepsi przyjaciele wielu pokoleń dzieci. To maskotka, do której można się przytulić, powierzyć jej sekrety oraz zasnąć, wtulając się w miękkie i przyjemne w dotyku futerko.
Z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia” 27 listopada „Jeżyki’ przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.
Dzieci poznały historię pluszowego misia, bawiły się do misiowych przebojów, poznały misie
z bajek dawnych lat, a na macie do kodowania planowały drogę misia po miodek.. Nie zabrakło również słodkiego miodku jako poczęstunku oraz wspólnego pamiątkowego zdjęcia.
Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami i pokazać im swoje ukochane przedszkole.

Renata Suski