Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej im. Janiny Garści.

DSCF1654         15 maja starszaki po raz kolejny odwiedziły szkołę muzyczną. Miały możliwość wysłuchania koncertu muzycznego zorganizowanego przez nauczycieli i uczniów szkoły. Na scenie zaprezentowali się mali muzycy, którzy uczą się gry na różnych instrumentach. Swoje umiejętności pokazali przyszli wirtuozi skrzypiec, fortepianu, akordeonu, gitary i fletu. Jednym z uczestników koncertu był nasz przedszkolak Dawid Brzezina, który wykonał na fortepianie utwór pt. „Zajączki”. Wszystkie muzyczne prezentacje nagrodzone zostały gromkimi brawami publiczności.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]