Mamo, Tato wolę wodę!

dyplom        W ubiegłym roku szkolnym nasze przedszkole przyłączyło się do 8 edycji  ogólnopolskiego programu „Mamo, Tato wolę wodę!”, prowadzonego przez Żywiec Zdrój przy wsparciu merytorycznym Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Zeszłoroczna  akcja była kontynuacją opowieści o Wodnych Superbohaterach, skoncentrowana wokół czterech bloków tematycznych: „Ja i znaczenie wody dla mnie”, „Poznaję świat wokół mnie”, „Dbam o siebie i najbliższe otoczenie” oraz „Wiem wszystko o wodzie”.  Dzięki zdobytej wiedzy każde dziecko stało się Wodnym Superbohaterem, a nasze przedszkole otrzymało dyplom uczestnictwa w ogólnopolskim programie.

Martyna Kardas

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]