Mikołajki w Siódemeczce!

WhatsApp Image 2020-12-09 at 16.48.02    W poniedziałek 7 grudnia nastał upragniony dzień, pełen miłych niespodzianek, choć inny niż co roku. Święty Mikołaj osobiście nie mógł odwiedzić przedszkolaków, ale prezenty dostarczył na czas. Wraz z prezentami Mikołaj przesłał dzieciom wideo-listy dla każdej grupy ze świątecznymi życzeniami, pochwałami oraz wskazówkami na przyszłość. Wszystkie dzieci były zachwycone niespodzianką i na pewno ten dzień zapadnie w ich pamięci. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia odbyła się świąteczna sesja zdjęciowa.

Mikołajkowe zdjęcia dzieci zostaną Państwu udostępnione przez wychowawców za pośrednictwem WhatsAppa. Będą one dostępne do pobrania, do 31 grudnia br.

Angelika Pradela

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” open=”0″ style=”2″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”200″] [/spoiler]