Na zakupy

20170425_105114          We wtorek w ramach realizacji projektu ekologicznego, grupa Małych Odkrywców wybrała się na wycieczkę do sklepu ze zdrową żywnością „DLA ZDROWIA I URODY” w Lublińcu. Czekało tam na nas mnóstwo niespodzianek takich jak np. pyszne przekąski w formie eko-babeczek czy pszenicy z miodem. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądają zdrowe produkty oraz dlaczego warto je spożywać. Pani ekspedientka opowiadała o zdrowym odżywianiu, dzięki czemu przedszkolaki mogły utrwalić swoją wiedzę na ten temat. Najbardziej jednak dzieci skupiły swoją uwagę na eko-słodkościach i zdeklarowały, że właśnie po te produkty między innymi wrócą ze swoimi rodzicami.

Magdalena Mzyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]