OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

21 listopada w Gimnazjum nr 1 odbył się turniej piłki nożnej „Od przedszkola strzelam gola“. Siódemeczkę reprezentowali: Kacper Piontek, Piotrek Małeska, Dominik Żydek, Radek Kurda, Stasiu Kubat, Marek Kempa, Amelka Pozarzyńska, Oskar Eisop, Oskar Kazuch i Maciek Kraszewski. Nasi zawodnicy pokazali, że są świetnymi sportowcami i dzielnie walczyli o każdą piłkę. Szczególnie gratulujemy odwagi Amelce, jedynej dziewczynie w drużynie, która sprawdziła się zarówno jako bramkarz, jak i napastnik. W nagrodę przedszkole otrzymało puchar, a wszyscy zawodnicy pamiątkowe medale. Atrakcją imprezy był konkurs piłkarski dla rodziców. Tato Oskara i mama Kacpra spisali się wspaniale zdobywając trzecie miejsce. Podczas turnieju panowała wspaniała, radosna atmosfera. Małym piłkarzom gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie niezapomnianych sportowych wrażeń!

Małgorzata Pawełczyk