Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Myszek.

W dniu 26 października odbyło się pasowanie maluszków z grupy Myszek na przedszkolaków. Na uroczystości dzieci gościły rodziców i panią dyrektor. Zanim pani dyrektor przystąpiła do ceremonii pasowania, maluszki przekonały zebranych, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Myszki zaprezentowały wiersz „Mam trzy latka”,wykonały piosenkę „Krasnoludki” oraz zatańczyły taniec „Czy grubi,czy chudzi”. Każdy z nich pokazał także ,że potrafi dbać o czystość i porządek i wie jak prawidłowo wycierać buty o wycieraczkę. Na koniec uroczystości pani dyrektor „zaczarowanym” ołówkiem dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia maluszki otrzymały pamiątkowe dyplomy, oraz drobne upominki.Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem,o który zadbali rodzice naszych dumnych przedszkolaków.

Urszula Kubica