Podsumowanie CodeWeek w naszym przedszkolu!

IMG_20201021_111417     CodeWeek, czyli tydzień programowania w naszym przedszkolu możemy uznać za strzał w dziesiątkę! Nasze przedszkolaki każdego dnia od poniedziałku do piątku mały okazję wykazać się nowymi umiejętnościami związanymi z odkrywaniem fascynującego świata kodów i programów. Wspólne zabawy z kodowaniem to doskonała forma spędzania wolnego czasu również w domu. Zabawy można te przeprowadzać z wykorzystaniem przeróżnych przedmiotów użytku codziennego m.in. plastikowych kubeczków, kasztanów i żołędzi oraz innych darów przyrody co łatwo dostrzec przeglądając naszą fotogalerię. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i zachęcamy, aby na co dzień rozwijać u dzieci umiejętności kodowania.

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” open=”0″ style=”2″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]