Powitanie Jesieni

Dzisiejszego ranka do naszych przedszkolaków przybyła kolorowa pani jesień wraz ze swym pomocnikiem „psotnym wietrzykiem”. Dzieci powitały ich piosenkami i pięknym rozwiązywaniem zagadek, a pani jesień nauczyła ich jesiennego tańca z kolorowymi wstążkami. Przedszkolaki dostały także specjalne zadania, których wykonanie sprawdzili przybyli goście. Słoneczka miały do wykonania owocowe szaszłyki, Wesołe Niedźwiadki wyruszyły na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni, Leśne Skrzaty tworzyły portret pani jesień, który można podziwiać w przedszkolnym korytarzu, Mali Odkrywcy robili pyszną sałatkę owocową, a Pracowite Pszczółki surówkę z marchewki i jabłuszka.

Wszystkim dzieciom gratulujemy wykonania zadań, życzymy dużo uśmiechu i udanej zabawy w jesienne dni.

Martyna Kardas