Powitanie Jesieni u Bajkowych Elfów!

IMG_20200923_105337     Grzybobranie, to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych czynności związanych z jesienią! Kto go nie lubi? I młodsi i starsi chętnie przemierzają lasy w poszukiwaniu upragnionych i jakże smacznych grzybów! A czy w ogrodzie przedszkolnym grzybobranie jest możliwe? A jakże! Przekonały się o tym dzieci z grupy Bajkowych Elfów, których Pani Jesień zaprosiła do wspólnej zabawy z okazji Jej nadejścia. Powitanie tej jakże barwnej pory roku związane było z grą terenową do której zaproszone zostały wszystkie dzieci z naszej grupy! Idąc za wskazówkami Pani Jesieni i poszukując grzybowych kapeluszy ukrytych w ogrodzie przedszkolnym, dzieci równocześnie odnajdywały zagadki i zadania do wykonania, które przybliżyły im jeszcze bardziej rozpoczynającą się porę roku. Ależ to była zabawa! Na końcu zaś czekała nagroda! Ordery prawdziwych poszukiwaczy grzybów! Cieszymy się z nadejścia Jesieni i z pewnością nie poprzestaniemy na jej poszukiwaniach w dniu jej nadejścia, każdego bowiem dnia tej jakże kolorowej pory roku, będziemy wypatrywać jej w kolorowych liściach, jesiennym wietrzyku, kropelkach deszczu i wszystkich innych jej oznakach w których się chowa!

Agnieszka Jarząbek

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” open=”0″ style=”2″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”200″] [/spoiler]