Pracowite Pszczółki i Mali Odkrywcy w kosmosie

IMG_5858     W środę rano dwie najstarsze grupy wyruszyły na autokarową wycieczkę. Tym razem naszym celem było Planetarium w Częstochowie. Tam zmieniliśmy pojazd i Tekturową Rakietą wystartowaliśmy w przestrzeń kosmiczną. Odwiedziliśmy wszystkie planety naszego układu słonecznego i zaliczyliśmy lądowanie na Księżycu. Po blisko godzinnej włóczędze w kosmosie wróciliśmy na Ziemię do naszego autokaru. W drodze powrotnej do przedszkola czekała nas miła niespodzianka – krótka przerwa w podróży na piknik i wesołą zabawę. Dziękujemy Szkole Podstawowej w Lisowie za gościnność.

Małgorzata Pawełczyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]