Siódemeczka zakończyła swoje ŻYWIOŁOWE WAKACJE

Czas Żywiołowych Wakacji w Siódemeczce dobiegł końca. Ostatnie dni spędziliśmy jak zawsze na dobrej zabawie podczas mini dyskoteki i wielkiego pikniku w naszym ogrodzie. Składamy serdeczne podziękowanie tacie Natalki panu Marcinowi Kazuchowi i jej cioci pani Agacie Gambuś, którzy sprawili dzieciom ogromną niespodziankę ostatniego dnia organizując zabawę z animatorem, zjazd na dmuchanej zjeżdżalni, puszczanie dużych baniek mydlanych oraz spotkanie z Minionkiem. Myślimy, że czas spędzony w naszym przedszkolu podczas ŻYWIOŁOWYCH WAKACJI na długo zostanie we wspomnieniach dzieci.

Na drugą połowę wakacji życzymy słonecznej pogody i wielu niezwykłych przygód.
DSCN0328IMG_20180731_110108IMG_20180731_105355DSCN0227

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]