Spotkanie z Mikołajem

Tegoroczne przybycie Mikołaja do naszego przedszkola poprzedziła wizyta jego pomocników, którzy wprowadzili dzieci w magię mikołajkowego święta. Elfy skradające się w ciemności do choinek, by tam położyć prezenty, zostały „przyłapane” przez dzieci, po czym za ich namową uchyliły rąbka tajemnicy pracy Mikołaja. Przedszkolaki z zapartym tchem oglądały jak pracuje się w mikołajowej fabryce zabawek, po czym wspólnym wierszykiem zawołały Mikołaja. Dla długo wyczekiwanego gościa dzieci przygotowały prezenty w postaci wierszyków i piosenek. W tak radosnej atmosferze Mikołaj rozdał grupowe prezenty, po czym udał się do każdej sali, by tam każdemu z osobna wręczyć upominek.

Martyna Kardas