„Anka czytanka” w progach naszego przedszkola!

W miniony piątek nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość – autorka zabawnych opowiadań dla dzieci, nauczycielka, a przy tym osoba niezwykle barwna i kochająca dzieci – Pani Anna Trzepiur, która poprowadziła w progach naszego przedszkola niezwykle kolorowe i radosne warsztaty czytelniczo-teatralne „Anka czytanka”.

Pani Ania przeczytała przedszkolakom bajkę swojego autorstwa pt. „Niezwykła podróż kolorowych skarpetek”, a następnie zaczarowała wszystkie dzieci w prawdziwych aktorów, którzy na naszej przedszkolnej scenie odegrali najprawdziwszą sztukę teatralną z użyciem barwnych rekwizytów i zabawnych dialogów. Czego tu nie było? – od kolorowych skarpetek na nóżkach dzieci (głównych bohaterów sztuki), poprzez jeże, wiewiórki, nietoperze, motyle, aż po wielkiego smoka! Radości dzieci i wspólnym zabawom nie było końca!

Mamy nadzieję, że tak poprowadzone zabawy w teatr na długo pozostaną w pamięci dzieci jako radosne chwile twórczej zabawy, a Pani Ania jeszcze nie raz zechce odwiedzić nasze przedszkole ze swoimi zaskakującymi opowiadaniami dla dzieci! Dziękujemy!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”202×200″ limit=”100″] [/spoiler]