Święto Rodziny w grupie „Małych Odkrywców”

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W miniony wtorek, 29 maja 2018 roku w grupie „Małych Odkrywców” obchodziliśmy Święto Rodziny podczas którego celebrowaliśmy miniony „Dzień Mamy” oraz zbliżający się rychło „Dzień Ojca”.

Na tę okazję dzieci przygotowały przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka”, które było równocześnie zwieńczeniem projektu edukacyjnego pt. „Mały widz w teatrze”, którego celem było przybliżenie dzieciom przestrzeni teatralnej oraz uwrażliwienie na sztukę i wcielenie się w rolę aktorów, jak również mini recital piosenek dedykowanych kochanym rodzicom! Były też wyjątkowe upominki, gromkie sto lat i moc uścisków! Łzy wzruszenia w oczach rodziców i uśmiechy na twarzy dzieci dopełniły tę wyjątkową okazję, która pełna ciepła i rodzinnej atmosfery już na zawsze zapadnie nam głęboko w pamięci!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]