Świętujemy Dzień Dziecka!

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W tym uroczystym dniu dzieci z wszystkich grup zgromadziły się na placu przedszkolnym, na którym czekały kolorowe balony i chorągiewki, a także rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Uroczyste spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim przedszkolakom serdeczne życzenia z okazji ich święta i życzyła udanej zabawy.

W tym roku Dzień Dziecka odbył się na sportowo. Zabawa prowadzona była przez Agencję Artystyczną Da – Nutka. Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, tańce przy muzyce, zabawy sportowe, malowanie twarzy, konkursy sportowe, puszczanie baniek mydlanych. Chłopcy rozgrywali mecze piłki nożnej, dziewczynki z zapałem im kibicowały. Dzieci chętnie tworzyły piękne malunki na chodniku kolorowymi kredami. Przedszkolaki otrzymały deser niespodziankę w postaci lodów i pysznych, zdrowych owoców.

Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzieci w tym szczególnym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną w pamięci na długo. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom radości i samych słonecznych dni.

Anna Mazurek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]