Święty Mikołaj w Siódemeczce

DSCN9242     W dniu dzisiejszym 6 grudnia 2017 r. nastał upragniony dzień, pełen miłych niespodzianek – prezentów, ponieważ z samego rana przybył do dzieci św. Mikołaj. Wizyta Świętego, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie dzieci uczą się piosenek i wierszy, które będą mogły zaprezentować w trakcie wizyty. Przedszkolaki ubrane w mikołajkowe czapki były bardzo przejęte i szczęśliwe. Z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały Mikołajowi poznane wiersze i zaśpiewały piosenki. Po występach nastąpił czas na wręczenie prezentów dla poszczególnych grup i zrobienie grupowych zdjęć pamiątkowych. Po zrobieniu zdjęć Mikołaj udał się do każdej grupy i tam wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent.

Anna Mazurek

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]