Trzeci tydzień żywiołowych wakacji…

Za nami kolejny już tydzień żywiołowych wakacji w siódemeczce, który upłynął nam pod znakiem kolejnego z żywiołów – ziemi. Jakie tajemnice skrywa przed nami ten żywioł i jak bardzo determinuje on życie ludzi? Na te i inne pytania poszukiwaliśmy odpowiedzi zgłębiając jego kolejne tajniki – wpierw podczas doświadczeń i zajęć badawczych, następnie poprzez aktywność plastyczną i samodzielny wyrób glinianych naczyń, zajęcia kulinarne z wykorzystaniem warzyw rosnących w ziemi, w końcu zaś po radosną zabawę podczas seansu filmowego i rozgrywek piłkarskich, które zwieńczyły aktywność całego tygodnia!

I choć pogoda płatała nam figle, to w naszym przedszkolu nie było czasu na nudę, gdyż każdy dzień wypełniony był po brzegi nowymi doświadczeniami!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]