Wigilia w przedszkolu

17 grudnia w godzinach dopołudniowych w przedszkolu odbyła się uroczystość wigilijna. Spotkanie zaszczycili swoja obecnością Burmistrz Miasta Lublińca Pan Edward Maniura, v-ce Burmistrz Pani Anna Jonczyk-Drzymała oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uczestników spotkania powitała dyrektor przedszkola Pani Jolanta Doleżych. Następnie dzieci z grupy „Pracowitych Pszczółek” przedstawiły bożonarodzeniowe Jasełka. Występ przedszkolaków nagrodzony został gromkimi brawami. Spotkanie zakończyło wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pianina za którym zasiadła Pani Mariana Owczarz. Nie zabrakło również tradycyjnych życzeń świąteczno- noworocznych.

Małgorzata Machoń