Z okazji Dnia Dziecka odbyła się wycieczka do Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie na spektakl „Niesamowita przygoda Robaczka Kłaczka”. W wycieczce brały udział cztery grupy wiekowe. „Niesamowita przygoda Robaczka Kłaczka” to urocza bajka traktująca o mocy przyjaźni, która potrafi zdziałać cuda. Przejazd autokarem, teatr, ciekawa scenografia oraz spektakl dostarczyły dzieciom wielu niesamowitych wrażeń. To nie koniec atrakcji. W godzinach popołudniowych dzieci również się świetnie bawiły. Były zabawy przy muzyce, zabawy z balonami, teatrzyk, zabawy kukiełkami i robienie baniek mydlanych. Na zakończenie każdy otrzymał „małe co nieco”.

Jolanta Banaś