XV Powiatowy Konkurs Ekologiczny

W ramach tegorocznego jubileuszowego XV Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Czyste powietrze – zdrowie lepsze!” nasi podopieczni brali udział w Ekologicznym Pokazie Mody. W wspaniałych strojach wykonanych z materiałów wtórnych nasze przedszkole reprezentowały: Dagmara Kubica z grupy Pracowitych Pszczółek oraz Natalia Suszko z grupy Małych Odkrywców, której udało się zdobyć II wyróżnienie. Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje kreacje tańcząc wiosennego rock and rolla.

Pragniemy serdecznie podziękować mamie Dagmary za przygotowanie pięknego stroju oraz poświecenie swojego czasu i wsparcie podczas konkursu.

Angelika Pradela