Za nami pierwszy tydzień żywiołowych wakacji…

DSCN0790     Pierwszy tydzień żywiołowych wakacji w Siódemeczce za nami. W poniedziałek mieliśmy dzień koloru NIEBIESKIEGO. Przedszkolaki słuchały „Opowieści kaczki Mileny” i zostały zapoznane z żywiołem wody. Miały okazje brać udział w zabawach badawczych z wodą. We wtorek dzieci malowały akwarium bosymi stopami techniką mokre w mokre, co sprawiło im wiele radości. W środę sala gier i zabaw zamieniła się w salę kinową gdzie przedszkolaki miały możliwość obejrzenia bajki „Vaiana – skarb oceanu”. Natomiast w czwartek wszyscy wspólnie przygotowywali smaczną i orzeźwiającą lemoniadę. Jednak najlepszą atrakcją po całym tygodniu był sportowy piątek, w którym rozegrała się bitwa wodna z użyciem gadżetów na wodę. Podczas zabaw z wodą w ogrodzie przedszkolnym radość dzieci była ogromna, każdy się śmiał i nikt nie wyszedł z bitwy suchy.

Anna Mazurek

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]