Rodzinne kolędowanie w grupie Kolorowych Papużek

IMG-20191213-WA0063      13 grudnia po wielu dniach ciężkich prób dzieci z grupy Kolorowych Papużek z uśmiechem na twarzach, przywitały w przedszkolu swoich rodziców, rodzeństwo, a nawet dziadków. Przygotowując się do świąt wiele rozmawiały z nauczycielami o istocie Świąt Bożego Narodzeni, w wyniku czego powstała piękna inscenizacja opowiadająca  o narodzeniu małego Jezusa. Jasełka przedstawiły tradycyjny obraz bożonarodzeniowej szopki, którą odwiedziły Anioły, Pasterze i mędrcy ze Wschodu. Jednak to nie jedyne postacie, które odwiedziły Dzieciątko Jezus, na scenie pojawiły się też dzieci z różnych stron świata m.in. Eskimos, Afrykanka, Chińczyk, Japonka, Hawajka, Indianin oraz Polka, które również złożyły swój pokłon. Podczas przedstawienia zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Sala wypełniła się melodią znanych kolęd i pastorałek. Na zakończenie były gromkie brawa, prezenty i oczywiście świąteczne życzenia. Mamy nadzieje, że starania dzieci prowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Angelika Pradela, Małgorzata Machoń

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]