Dzień Babci i Dziadka w grupie Kolorowych Papużek

IMG-20200220-WA0003     19 lutego w grupie Kolorowych Papużek odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci  i Dziadka. W związku z tym dniem dzieci zaprosiły swoich dziadków na wyjątkowe wydarzenie jakim był spektakl teatralny pt: „Królowa Śniegu w krainie bajek”. Dzieci jako aktorzy wcieliły się w postacie z bajek i przeprowadziły Gerdę szukającą Kaja przez swoją krainę do zamku Królowej Śniegu. Przedstawienie niosło z sobą piękny morał, mówiący o tym, iż tylko ludzie o dobrym sercu zyskują prawdziwych przyjaciół i zawsze mogą liczyć na ich pomoc. Na zakończenie inscenizacji Królowa Śniegu z pozostałymi dziewczynkami zatańczyła swój zimowy taniec, dzieci wspólnie złożyły dziadkom życzenie, zaśpiewały piosenki o babci i dziadku oraz wręczyły samodzielnie przygotowane upominki. Cała uroczystość była bardzo wzruszająca, dzieci włożyły wiele starań w przygotowanie tego wydarzenia, aby w ten sposób podziękować swoim dziadkom za wszelką pomoc, opiekę, wspólne spacery i miłość jaką od nich dostają.

Wszystkim dziadkom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia oraz pociechy i dumy ze swoich wnucząt.

Angelika Pradela

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]