Bajkowy drugi tydzień ferii

IMG_20200121_103037       W drugim tygodniu ferii przedszkolaki przeniosły się do krainy bajek, gdzie przeżyły wiele ciekawych przygód. W poniedziałek spotkały Jasia, Małgosię i straszną Babę Jagę, z którymi wspólnie bawiły się w teatr oraz przygotowały m.in. kukiełki, marionetki i pacynki na podstawie opowiadanych bajek. We wtorek razem z Czerwonym Kapturkiem z okazji dnia babci udały się do ciemnego lasu z koszykiem smakołyków i samodzielnie przygotowanymi laurkami. W środę wspólnie ze smerfami przygotowały słodką niespodziankę i prezent dla dziadka z okazji jego święta. We czwartek odbyły się zawody sportowe, które poprowadziła Królewna Śnieżka z krasnoludkami. Natomiast w piątek dzieci razem z Kopciuszkiem wykonały maski karnawałowe by udać się na wielki bal, na zakończenie ferii.

Angelika Pradela

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]