Dzień Przedszkolaka w grupie Myszek, Bajkowych Elfów i Wiewiórek

IMG_20200918_132952     Jak co roku nasze dzieciaki 20 września świętują swój dzień – Dzień Przedszkolaka. I w tym roku nie zabrakło radości, uśmiechów i wspólnych zabaw. W grupa zostały zorganizowane różne atrakcje dla dzieci były zabawy z balonami, z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz wesołe zabawy z Fotobudką. Pani Ola również zadbała o to, aby zajęcia z angielskiego tego dnia były inne niż zwykle. I choć w tym roku nie udało nam się świętować tego dnia wspólnie w zgodnie z tradycją w ogrodzie przedszkolnym, to mamy nadzieje, że ten dzień zapadnie w pamięci naszych wychowanków jako miłe i radosne wspomnienie.

Angelika Pradela

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” open=”0″ style=”2″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”200″] [/spoiler]